A-Z

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Z
?
#


in Belgium


vorige pagina
latere pagina
index Scholen: A - H
Aalst Basisschool Park
Aalst De Notelaar
Aalst dvm Handels-, Technisch en Beroepsonderwijs
Aalst dvm Humaniora
Aalst dvm Kleuter- en Basisonderwijs
Aalst Koninklijk Atheneum 1
Aalst Koninklijk Technisch Atheneum 1
Aalst Koninklijk Technisch Atheneum 2
Aalst Sint-Jozefscollege
Aalst Sint-Maartensinstituut
Aalst Technisch Instituut Dames van Maria
Aalst Technisch Instituut Sint-Maarten
Aalst Vrij Technisch Instituut
Aalter EmmaŁsinstituut SO Middenschool
Aarschot Basischool Koninklijk Atheneum Aarschot Centrum
Aarschot Basisschool Santa Maria
Aarschot Damiaaninstituut
Aarschot Instituut Sancta Maria
Aarschot SIBA
Aarschot Sint-Jozefscollege
Aarschot Talen en Handelsinstituut
Aarschot Vrije Basisschool Ourodenberg
Aartrijke Vrije Eigentijdse Katholiek Basisschool
Aartselaar Gemeentelijke basisschool Aartselaar CADE
Adinkerke Vrije Basisschool Sint-Pieter
Afligem Vrije Basisschool Sint-Jan eigen opvoedingsproject: met christelijke levensvisie een aantal waarden overdragen, niet alleen intellectuele, maar vooral ook maatschappijwaardige burgers vormen
Alsemberg A.E.G. Sint-Victorinstituut
Alsemberg Buitengewoon lager onderwijs info uit de klassen NEW ! 031129
Alsemberg BSGO Freinetschool De Boomhut
Alsemberg Sint-Victorinstituut Bovenbouw
Alveringem Gemeentelijke Basisschool
Anderlecht Elishout
Anderlecht Erasmushogeschool Brussel
Anderlecht Gemeentelijk Atheneum Anderlecht
Anderlecht HLTO Anderlecht
Anderlecht Muziekacademie
Anderlecht Muziekacademie AnderlechtNEW !
Anderlecht Sint-Guido Instituut
Anderlecht Sint-Niklaas Instituut
Anderlecht Vrije Basisschool Instituut Maria Onbevlekt
Antwerpen Basisschool De Zwemschool de school op de Luchtbal met een eigen zwembad
Antwerpen Basisschool Sint-Lutgardis Belpaire
Antwerpen Centrum voor Volwassenenonderwijs LBC-NVK
Antwerpen Creatieve Basisschool De Pijl
Antwerpen G.I.T.H.O. Afdeling Elektrotechnieken
Antwerpen Gesubsidieerde Vrije Basisschool De Kleine Jacob
Antwerpen Graduaat Bibliotheekwezen en Documentaire Informatiekunde
Antwerpen H. Pius X - Instituut Antwerpen
Antwerpen Handelshogeschool
Antwerpen Hogeschool Antwerpen departement IndustriŽle Wetenschappen en Technologie
Antwerpen Instituut Dames van het Christelijk Onderwijs
Antwerpen Instituut Sinta-Maria
Antwerpen Jonghelinckshof BLO schooltype 7 & 8 klaswebsite
Antwerpen Koninklijk Atheneum Antwerpen
Antwerpen Kunsthumaniora
Antwerpen Maria-Boodschapinstituut
Antwerpen Middenschool Atheneum Antwerpen
Antwerpen Netschool
Antwerpen Onze-Lieve-Vrouw College
Antwerpen Pienternet.be educatieve website
Antwerpen PIVA
Antwerpen Provinciaal Instituut Sint-Godelieve
Antwerpen Provinciaal Pedagogisch Centrum
Antwerpen SIB
Antwerpen Sibso Burchtse Weel
Antwerpen Sint-Aloysiusinstituut voor verpleegkunde
Antwerpen Sint-Annacollege
Antwerpen Sint-Franciscusinstituut
Antwerpen Sint-Jan Berchmanscollege
Antwerpen Sint-Lievenscollege   NEW !
Antwerpen Sint-Lodewijk Secundaire Handelsschool
Antwerpen Sint-Lutgardisschool
Antwerpen Sint-Norbertusinstituut
Antwerpen SITO 1
Antwerpen SITO 5
Antwerpen SPIA
Antwerpen St.-Eligius Instituut
Antwerpen Stedelijk Instituut voor Handel en Administratie
Antwerpen Stedelijk Instituut voor Handel en Ambachten NEW !
Antwerpen Stedelijk Instituut voor Secundair Onderwijs (SL-J)
Antwerpen Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten
Antwerpen Stedelijk Lyceum Jan de Voslei
Antwerpen Stedelijke Academie voor Plastisch Kunsten
Antwerpen Stedelijke Basisschool De Wereldreiziger met oog voor het kind en de wereld, dynamische school uit Antwerpen, het team, nuttige info, visie, sterke kanten en de troeven, en onze manier van omgaan met kinderen
Antwerpen Stedelijke Basisschool - Omni Mundo
Antwerpen Stedelijke Basisschool De Zwemschool
Antwerpen Stedelijke Kleuterschool "Het Beertje"
Antwerpen Stedelijke Middenschool 1 Quellin
Antwerpen Stedelijke Middenschool 10
Antwerpen Stedelijke Middenschool 3
Antwerpen Stedelijke Middenschool 9
Antwerpen Stedelijke Oefenschool
Antwerpen Technicum Noord Antwerpen
Antwerpen Universitaire Instellingen Antwerpen
Antwerpen V.K.S.O. Maria Boodschapinstituut
Antwerpen Vrije IsraŽlitische school voor SO Yavne
Antwerpen Wereldschool
Anzegem Sint-Vincentiusinstituut
Appels H. Hartschool
Ardooie Instituut Heilige Kindsheid NEW !
Arendonk Scholengroep Kempen De Wamp
Arendonk Sint-Claracollege Arendonk DONA Arendonk en CVO Arendonk
As (Brab.) Vrije Basisschool
As Vrije Basisschool 2de leerjaar
Asper Gemeentelijke Basisschool
Asper-Vurste Vrije Basisschool onze school
Asse Ascanusinstituut basisonderwijs
Asse Sint-Martinusscholen ASO
Asse Sint-Martinusscholen Middenschool
Asse Sint-Martinusscholen TSO-BS
Assebroek Koninklijk Atheneum III
Assebroek Onze-Lieve-Vrouwecollege
Assebroek Vrije School Haverlo
Assenede BSGO Assenede
Assenede GVB
Avelgem Basisschool De Toekomst
Avelgem Sint Jan Berchmansbasisschool 1
Avelgem Sint-Jan Berchmanscollege - Middenschool
Baaigem Gemeentelijke Basisschool
Balegem GILO - Balegem
Balen Gemeentelijke Basisschool De Bosmier
Battel Vrije Basisschool Battel
Beernem BSGO Beernem
Beernem De Drie Beertjes
Beerse Gemeentelijke Basisschool "Schandries"
Beke Gesubsidieerde Vrije Gemengde Basisschool Beke met de digitale school
Bellegem BSGO "Groenheuvel"
Bellem Gesubsidieerde Vrije Gemengde Basisschool Bellem
Belsele Stedelijke Basisschool Belsele
Belsele Vrije Basisschool Sint-Lutgart
Belsele Vrije Gesubsidieerde Gemengde Basisschool Puivelde
Berchem Antwerpse Freinetschool
Berchem CDO Zuid Werkend Leren
Berchem Instituut Fruithof
Berchem Instituut van de Heilige Familie - Basisschool
Berchem O-L-Vrouwinstituut - Pulhof
Berchem Secundair onderwijs voor schoonheidszorgen 'Denise Grťsicac'
Berchem Sint-Stanislascollege
Berchem Sint-Willebrordcollege
Berendrecht Berenschool
Berendrecht Bosschool
Beringen De Brug
Beringen Middenschool Sint-Jan
Beringen Sint-Jozefscollege
Beringen Sint-Lutgartinstituut
Beringen Vrij Technisch Instituut
Berlaar Instituut Heilig Hart van Maria - Bovenbouw
Berlaar Instituut Heilig Hart van Maria - Middenschool
Berlare Gemeenschapsonderwijs Ten Berge
Beselare Vrije Basisschool 'De Biesweide' Beselare
Betekom Sint Jozefsinstituut Betekom
Beveren Basisschool De Bever
Beveren G.T.I. Gemeentelijk Technisch Instituut Beveren
Beveren Koninklijk Atheneum Beveren-Waas
Beveren Sint-Maarten Bovenschool
Beveren Vrije Basisschool Heilig Hart Beveren-Waas
Bilzen Gemeenschapsonderwijs Bilzen
Bilzen Instituut Heilig Graf
Bilzen School met de Bijbel
Bilzen Sint-Lambertus College
Bilzen Technisch Instituut Sint-Jozef
Bilzen Vrije Basisschool Schoonbeek
Bissegem Lagere school Sint-Vincentius
Blaasveld Sint-Joris-School
Blankenberge BSGO "d'Oefenschool"
Blankenberge Koninklijk Atheneum
Blankenberge Middenschool
Blankenberge Sint-Jozefshandelschool
Blankenberge Sint-Pieterscollege
Bocholt Basisschool De Brug
Bocholt Biotechnicum
Boechout Sint-GabriŽl College
Boechout Vrije Basisschool De Inktvis Kleuterschool en lager onderwijs
Bonheiden BSGO Klim Op
Bonheiden Lagere Gemeenteschool
Bonheiden Sint-Mariaschool
Booischot Freinetschool Triangel
Boom Basisschool Branst
Boom Centrum voor Volwassenenonderwijs LBC-NVK
Boom Koninklijk Atheneum Boom
Boom MSGO Den Brandt
Boom Onze Lieve Vrouw College/Handelsinstituut Boom
Boom Onze-Lieve-Vrouw Presentatie Handelsschool
Boom Provinciale Technische Scholen
Boortmeerbeek Vrije Basisschool
Borgerhout Mariagaarde basisschool, 2 1/2 tot 12 jaar, modern en mileubewust in groene omgeving
Borgerhout Sint-Franciscusinstituut
Borgerhout Xaveriuscollege
Borgloon Viio: Handel en Humaniora
Bornem Basisschool Branst
Bornem Basisschool St.-Vincentius
Bornem Lagere School OLVP
Bornem Onze-Lieve-Vrouw Presentatie Kleuterschool
Bornem Onze-Lieve-Vrouw Presentatie Middenschool
Bornem Sint-Bernardusschool
Borsbeek Sint-Jozefsinstituut
Bottelare Gesubsidieerde Vrije Basisschool NEW !
Brakel Instituut Stella Matutina NEW !
Brakel Sint-Franciscusinstituut
Brakel Viso Cor Mariae
Brasschaat De Linde
Brasschaat GIB Secundair Onderwijs
Brasschaat GIBO Kaart
Brasschaat Koninklijk Atheneum
Brasschaat Mater Dei (Bredabaan)
Brasschaat Mater Dei NEW !
Brasschaat Sint-Michielscollege
Brasschaat Steinerschool Yggdrasil - Basisonderwijs
Brasschaat Tekenacademie Sint-Michiel
Brecht G.L.S. Brecht
Brecht Sint-Michielsschool
Bree Middenschool Heilig Hart
Bree Sint-Augustinus Instituut
Bree Technisch Instituut Sint-Michiel
Bree Vrije Basisschool Bree Centrum - De Vostert
Brugge Bakkerij-, Slagerij-, en Hotelschool 'Ter Groen Poorte - Sint Andries
Brugge Basisschool Oefenschool Pannebeke
Brugge Basisschool Sint-Andreas
Brugge Basisschool Sint-Lodewijkscollege
Brugge BSGO De Regenboog
Brugge De MozaÔek
Brugge De Spycker - Sint-Kruis
Brugge De Zonnetuin - Sint Kruis - (Het Tweebeetje)
Brugge Freinetschool Klimop - Sint Andries
Brugge Gemeentelijke Basisschool - Sint Andries
Brugge Gemeentelijke Basisschool de Triangel
Brugge GVBS Sint-Jozefsinstituut
Brugge Herscholingscentrum Sint-RafaŽl voor volwassenen met een visuele handicap
Brugge Hotel- en Toerismeschool Spermalie
Brugge Immaculata Instituut
Brugge Instituut Mariawende - Sint Kruis
Brugge Instituut Sint-Rafael
Brugge Katholieke Hogeschool Brugge - Oostende
Brugge Koninklijk Instituut Spermalie
Brugge Lyceum Hemelsdaele
Brugge OLVA Afdeling Steenbrugge
Brugge Onafhankelijke Freinetschool Klimop
Brugge Onze-Lieve-Vrouwecollege
Brugge Scholengemeenschap Sint-Donaas
Brugge Scholengemeenschap Sint-Maarten
Brugge Sint-Andreaslyceum Basischool - Sint Kruis
Brugge Sint-Franciscus-Xaveriusinstituut
Brugge Sint-Jozef humaniora NEW !
Brugge Sint-Jozefsinstituut Handels- en Toerismeonderwijs
Brugge Sint-Leo College
Brugge Sint-Lodewijkscollege
Brugge Sint-Lodewijkscollege afdeling Immaculata
Brugge Stedelijke Academie voor Schone Kunsten
Brugge Technisch Instituut Heilige Familie
Brugge Vrij Handels- en Sportinstituut
Brugge Vrij Technisch Instituut Brugge
Brugge Vrije Basisschool De Komme
Brugge Vrije Basisschool Het Palet
Brussegem G.V. Basisschool Rinkeling
Brussel Atheneum Karel Buls
Brussel Begeleid Individueel Studeren
Brussel COOVI
Brussel Deeltijds Kunstonderwijs
Brussel EHSAL
Brussel Hogeschool Vlekho
Brussel Hogeschool voor Wetenschap en Kunst campus Kardinaal Mercier
Brussel Imelda-Intituut
Brussel Instituut van de Dames van het Christelijk Onderwijs
Brussel Jan Van Ruusbroeckcollege
Brussel Katholiek Universiteit Brussel
Brussel Katholieke Hogeschool Brussel
Brussel Koninklijk Atheneum Etterbeek
Brussel Koninklijk Atheneum Laken
Brussel L. Wittouck
Brussel Lutgardiscollege
Brussel Maria Assumptalyceum
Brussel Sint-Jan Berchmanscollege
Brussel Sint-Jan Berchmanscollege 6de leerjaar
Brussel Sint-Niklaasinstituut
Brussel Vlaams-Nederlandse Basisschool 'Prinses Juliana'
Brussel Vrije Universiteit Brussel
Brussel-stad Erasmushogeschool Brussel
Buggenhout BSGO Buggenhout Vierhuizen
Buggenhout Gesubsidieerde Vrije Lagere School
Buggenhout PSBLO Claevervelt
Buggenhout PSBuSO Spectrum
Buggenhout Sint-Vincentius
Buggenhout Vrije Lagere School
Buken Basisschool
Burcht Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Martinus
Dadizele Vrije Basisschool
De Haan Basisschool Buitengewoon Onderwijs 't Zeegat
De Haan Einstein Basisschool
De Haan Vrije Basisschool
De Klinge Vrije Basisschool "De Hoge Geest"
De Panne Centrum Deeltijds Beroepssecundair Onderwijs
De Panne Immaculata Algemeen Secundair Onderwijs
De Panne Immaculata Basisschool
De Pinte Gemeenschapsschool De Boomhut
De Pinte Gemeenschapsschool De Kleine Prins
De Pinte Vrije Basisschool
Deerlijk Gemeenteschool
Deerlijk Vrije Basisschool Sint-Lodewijk
Deinze Klas 4 van Sint-Hendriks Petegem
Deinze MSGO Peter Benoit
Deinze Onze Lieve Vrouw Basisschool
Deinze Sint-Hendriks- en Zuster Maricoleninstituut
Deinze Sint-Hendrikscollege Petegem
Deinze Sint-Vincentius- en Vrij Handelsinstituut
Deinze Vrij Technisch Instituut
Denderleeuw Gemeentelijke Basisschool
Denderleeuw Instituut voor het Katholiek Onderwijs
Denderleeuw Katholieke Centrumschool Denderleeuw hp van de KCD
Denderleeuw Koninklijk Atheneum
Denderleeuw Middenschool Denderleeuw
Denderleeuw Vrije Basisschool Welle
Dendermonde Basisschool Atheneum Dendermonde
Dendermonde Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Gillis Dendermonde
Dendermonde Heilige Maagd College
Dendermonde Katholieke Basisschool
Dendermonde KTA Dendermonde
Dendermonde Middenschool Atheneum
Dendermonde Middenschool Zwijveke
Dendermonde Sint-Vincentiusinstituut Humaniora
Dendermonde Technisch Instituut Sint-Vincentius
Dendermonde Vrije Handelsschool HEMACO
Dentergem Gemeenteschool
Dentergem Gemeenteschool Wakken
Dessel BSBO De Regenboog
Desselgem Stedelijke Basisschool Desselgem
Desselgem VBS Desselgem
Destelbergen BSGO De Klaver
Destelbergen Gemeentelijke Basisschool
Destelbergen Gemeentelijke Gemengde Sportbasisschool Heusden-Destelbergen
Destelbergen Vrije Basisschool Pius X
Destelbergen Vrije Gemengde Basisschool
Deurle gemeenteschool Latem-Deurle
Deurne Basisschool Heilig Hart
Deurne basisschool Sint-Rochusinstituut Deurne kleinschalige basisschool met kleuterschool Sint-Rochusstraat 81 en lagere school Van den Hautelei 63
Deurne De Linde basisschool, alternatief, multicultureel, ervaringsgericht, leefgroepen
Deurne Koninklijk Atheneum
Deurne Stedelijk Lyceum/SISO 3
Diepenbeek BuSO Sint-Gerardus
Diepenbeek Gemeentelijke Basisschool
Diepenbeek Provinciale Secundaire School
Diest Diocesane Middenschool Diest
Diest Gemeentelijke Basisschool Diest
Diest KTA2 Diest
Diest Vrij Technisch Instituut MariŽndal
Diest VTI Voorzienigheid
Dikkelvenne Vrije Basisschool Dikkelvenne
Diksmuide Gesubsidieerde Vrije Basisschool Pervijze
Diksmuide Klimop
Diksmuide KTA Diksmuide
Diksmuide Sint-Aloysiuscollege
Diksmuide Vrije Basisschool
Lo-Reninge-Nieuwkapelle
Dilbeek Regina Caeli
Dilbeek Sint-Alena Instituut
Dilsen-Stokkem Buitengewoon Secundair Onderwijs De Garve
Dilsen-Stokkem Instituut Maria Koningin
Dilsen-Stokkem Stedelijk Basisonderwijs
Dilsen-Stokkem Stedelijk Humaniora
Dilsen-Stokkem Stedelijke Basisschool - 5de leerjaar
Dilsen-Stokkem Stedelijke Humaniora
Dudzele De Bijenkorf
Duffel Gemeentelijk Technisch Instituut Duffel secundaire technische en beroepsschool
Duffel Sint-Norbertusinstituut ASO-TSO-BSO
Edegem Andreas Vesalius Gemeenteschool Edegem
Edegem KTA Edegem
Edegem OLVE - FAMILIA
Edegem Onze-Lieve-Vrouw-van-Lourdescollege
Eeklo Basisschool Sint-Antonius
Eeklo Gesubisideerde Vrije Normaalschool
Eeklo Onze Lieve Vrouw ten Doorn Instituut
Eeklo Provinciaal Technisch Instituut
Eeklo Zonnewijzer, Provinciale school voor BLO
Eerste Communie
Ekeren BSGO Driehoek
Ekeren MS
Ekeren Onze-Lieve-Vrouw van Lourdesinstituut
Ekeren Sint-Lambertusinstituut
Ekeren Sint-Vincentschool
Ekeren Vrije Basisschool Sint-Mariaburg
Eksel Gesubsidieerde Vrije Basisschool Viejool
Elsene Lutgardisschool Elsene (BS)
Emblem Sint-Jozefschool
Erembodegem Gemeentelijke Basisschool
Erembodegem Vrij Gesubsidieerde Basisschool "De Luchtballon"
Erpe-Mere Basisschool De Regenboog
Erpe-Mere Sint-Jozefschool
Erpe-Mere Vrije Basisschool Sint-Martinus
Erps-Kwerps Vrije Basisschool Mater Dei
Essen College van het Eucharistisch Hart
Essen Sint Jozefinstituut
Essen Sint-Jozefschool
Essen Vrije Lagere school Mariaberg
Etterbeek Erasmushogeschool Brussel
Evere Basisschool OLV Evere
Evergem BSGO Het Kompas
Evergem Het Molenschip Basisschool school, internaat en tehuis NEW !
Evergem Middelbare School Sint-Fransiscus
Ganshoren Basis School Sint Lutgardis
Ganshoren RIKAB Autonoom Internaat van het Gemeenschapsonderwijs
Gavere Gemeentelijke Basisschool
Gavere Gemeentelijke Basisschool DeVierKlaver Gavere schoolsite GBS DE VIERKLAVER Asper Baaigem Gavere Vurste
Gavere Vrije Basisschool Gavere - Semmerzake de Vrije Basisschool van Gavere - Semmerzake
Geel gogeel Koninklijk Atheneum Geel
Geel Het Kompas
Geel Instituut voor voeding
Geel Medisch Pedagogisch Instituut Geel NEW !
Geel M.P.I.-Oosterlo v.z.w.
Geel S.A.I.O. School voor Aangepast Individueel Onderwijs type 8
Geel Sint-Aloysiuscollege
Geel Sint-Dimpnalyceum
Geel Sint-Maria-Instituut
Geel Stedelijke Basisonderwijs Stad Geel
Geel Technisch Instituut Sint-Aloysius (TISA)
Geel Technisch Instituut Sint-Jozef
Geel Vrije Basisschool Sint-Dimpna
Geel-Oosterlo BuSO (opleidingsvorm 1 + 2) site van het BuSO Sint-Mariadal
Genk Basisschool "Hoevenzavel"
Genk Centrum voor Talen en Technieken
Genk CTT Limburg
Genk De Dolfijn, onderafdeling van de st. Martinusschool
Genk Gesubsidieerde Vrije Basisschool De Sleutel
Genk Gesubsidieerde Vrije Basisschool Mater Dei
Genk Instituut Immaculata
Genk Koninklijk Atheneum
Genk Kunstschool
Genk Onze Lieve Vrouw Lyceum
Genk Sint-Jan Berchmanscollege
Genk Sint-Jozef Instituut
Genk Sint-Lodewijk
Genk Sint-Martinusschool
Genk Stedelijke Academie voor Plastische Kunsten
Genk Stella Maris Instituut
Genk Technisch Instituut Regina Mundi
Genk Technisch Instituut Sint-Lodewijk
Genk Vrije Basisschool Driehoven
Gent Atheneum Wispelberg
Gent Basisschool De Mozaiek
Gent Basisschool Frans van Ryhove
Gent Basisschool Het Klaverblad
Gent Bibliotheekschool
Gent Bollekensschool
Gent BSGO Oefenschool Gent
Gent BuSO Sint-Gerardus
Gent CBE
Gent Crombeeninstituut
Gent De Harp
Gent De Kolibrie
Gent De La Sallecollege Gent-Centrum
Gent De Loods NEW !
Gent De Panda
Gent De Vlieger
Gent De Wijze Boom Sint-Amandsberg
Gent De Wingerd
Gent EDUGO Scholengemeenschap
Gent Gaspard de Colignyschool
Gent Handelsschool Coupure
Gent Het Trappenhuis
Gent Hogeschool Gent
Gent Industrieel Ingenieur BME-CTL
Gent Instituut Bert Carlier
Gent Instituut van Gent
Gent Katholieke Hogeschool voor Lerarenopleiding en Bedrijfsmanagement Oost-Vlaanderen
Gent Koninklijk Atheneum
Gent Kunstsecundair Instituut Sint-Lucas Gent
Gent Methodeschool De Appelaar school NEW !
Gent MSGO III Gent NEW !
Gent Nieuwen Bosch
Gent Nieuwen Bosch Basisschool
Gent Onze Lieve Vrouw Instituut
Gent Provinciaal Centrum voor Volwassenenonderwijs
Gent S.S.B.O. Reynaertschool
Gent Scholengemeenschap Gent-Zuid
Gent Secundair Kunstinstituut
Gent Sint Pietersinstituut
Gent Sint-Barbaracollege
Gent Sint-Bavohumaniora
Gent Sint-Janscollege
Gent Sint-Lievenscollege NEW !
Gent Sint-Lievenscollege Basisschool
Gent Sint-Lievenscollege Sint-Pieters-Buiten
Gent Sint-Paulusinstituut
Gent T.I. Tweebruggen
Gent Toren van Babel
Gent Universiteit
Gent UZ-school stad Gent
Gent Vrije Gesubsidieerde Basisschool
Gentbrugge Middenschool Koninklijk Atheneum
Gentbrugge S.B. Henri D'Haese NEW !
Geraardsbergen Basisschool Klim Op
Geraardsbergen Sint-Catherina College
Gijzegem De Speelplaneet
Gijzegem Instituut Sint-Vincentius a Paulo
Gistel Gemeenteschool De Horizon hp van de school
Gistel Sint-Godelieve College NEW !
Gistel Vrije Basisschool Gistel
Gistel Vrije Basisschool Gistel: kleuterafdeling
Gits Dominiek Savio Instituut BuSO
Gits Sint-Jozefsschool
Glabbeek Basisschool "De Boomgaard"
Glabbeek Gemeentelijke Basisschool "De Junior"
Grimbergen Atheneum
Grimbergen Scholen Borgt
Groot-Bijgaarden Broederschool
Groot-Bijgaarden MMI-Parnas
Gullegem Kleuterschool Gullegem
Gullegem Vrij Technisch Instituut
Gullegem Vrije Jongensschool
Gullegem Vrije Lagere School
Haacht Don Bosco ASO
Haacht Don Bosco College NEW !
Haacht Don Bosco Middenschool
Haacht Don Bosco TSO-BSO
Haaltert Middenschool Haaltert
Halen Gemeentelijke Basisschool Zelem
Halle Basisschool Zilverberk
Halle Buso Don Bosco
Halle Don Bosco
Halle H.-Hartinstituut
Halle Koninklijk Atheneum
Halle KTA-Pro Technica
Halle Middenschool Halle secundair onderwijs 1e graad
Halle Onze-Lieve Vrouwecollege
Halle Sint-Jan Berchmanscollege
Halle Vrije Basisschool Don Bosco
Halle Vrije Gesubsidieerde Basisschool Sancta Maria
Ham Vrije Basisschool
Ham Vrije Basisschool Ham
Hamme BSGO & MSGO De Veerman
Hamme Gesubsidieerde Vrije Basisschool St.-Pieter
Hamme Sint-Jozefschool Zouaaf
Hamme Vrije Gesubsidieerde Basisschool Zogge
Hamont-Achel WICO Campus Salvator
Hamont-Achel BSGO De Horizon
Hamont-Lo G.V. Basisschool
Harelbeke Heilig-Hartinstituut
Harelbeke Stedelijke Basisschool Centrum
Harelbeke Stedelijke Basisschool Hulste
Harelbeke Stedelijke Basisschool Noord
Hasselt Basisschool Sint-Lambrechts-Herk NEW !
Hasselt BSGO De Toverfluit
Hasselt BSGO Runkst
Hasselt Gesubsidieerde Vrije Basisschool "De Kievit"
Hasselt Koninklijk Atheneum 1
Hasselt Koninklijk Instituut voor Doven en Spraakgestoorden
Hasselt Provinciale Handelsschool - Middenschool en Secundaire School
Hasselt Scholen Kindsheid Jesu - Middenschool en Humaniora
Hasselt Stedelijke Basisschool Kermt-Spalbeek
Hasselt Technisch Instituut Heilig Hart
Hasselt Virga-Jessecollege
Hasselt Vrij technisch Instituut
Hasselt Vrije Basisschool voor Buitengewoon Onderwijs De Berk
Hechtel GVLS De Zandkorrel
Heist BSGO De Zeeparel
Heist op den Berg H. Hartcollege
Heist op den Berg Heilige Hartscholen
Heist op den Berg Instituut Mevrouw Govaerts-IMG buitengewoon kleuter- en lager onderwijs en buitengewoon secundair onderwijs
Heist op den Berg Middenschool
Heist op den Berg Sint-Lambertusinstituut
Heist op den Berg Vrije Basisschool Heist-centrum
Heist-aan-Zee BLO De Vuurtoren
Hemiksem Gemeentelijke Basisschool Jan Sanders
Heppen Vrije Basisschool
Herent De Kraal
Herentals Campus Augustijnenlaan
Herentals Gemengde Basisschool Scheppers
Herentals Instituut van de Voorzienigheid
Herentals Koninklijk Atheneum Herentals
Herentals KOSH startpagina van het Katholieke Onderwijs uit de Stad Herentals
Herentals Sint-Jozefinstituut
Herentals Sint-Jozefscollege Herentals
Herentals Technisch Instituut Scheppers
Herk-de-Stad Amandinacollege
Herk-de-Stad Basisschool AMANDINA
Herk-de-Stad Basisschool SCHULEN
Herk-de-Stad Basisschool Ursula
Herk-de-Stad Buitengewoon Lager Onderwijs DE OLM
Herk-de-Stad Drukkerijschool (MS2 Herk-de-Stad)
Herk-de-Stad Technisch Amandina Instituut
Herk-de-Stad Ursula-Instituut
Herselt Basisschool De Graankorrel
Herselt Basisschool Den Bruele
Herzele Sint-Paulusinstituut
Herzele Vrije Basisschool Herzele surfvriendelijke site van de Vrije Basisschool Herzele
Heule Gesubsidieerde Vrije Lagere School
Heule Spes Nostra Gesubsidieerde Vrije Lagere School
Heule Spes Nostra Gesubsidieerde Vrije Lagere School (door de leerlingen)
Heule Spes Nostra Instituut(SO)
Heule-Watermolen Welkom reilen en zeilen in de school, met foto's van de diverse activiteiten.
Heusden Gemeentelijke Gemengde Sportbasisschool Heusden-Destelbergen
Heusden V.G.B. Heusden
Heusden-Zolder KA Heusden
Heusden-Zolder Sint-Fraciscuscollege Campus Berkenbos
Heusden-Zolder Sint-Franciscuscollege
Heusden-Zolder Vrije Basisschool Boekt
Heusden-Zolder Vrije Basisschool Bolderberg
Heverlee H.-Hartinstituut
Heverlee Heilig-Hartinstituut Sint-Norbertus
Heverlee Sint-Albertuscollege
Heverlee Ter Bank School voor Buitengewoon Onderwijs
Heverlee Vrije Basisschool Don Bosco NEW !
Heverlee Vrije Basisschool Terbank-Egenhoven
Hoboken Basisschool Don Bosco
Hoboken Don Bosco Technisch Instituut
Hoboken Karel de Grote Hogeschool - Departement IWT
Hoboken Sint-Agnesinstituut
Hoegaarden Basisschool Mariadal
Hoegaarden Buitengewoon Lager Onderwijs Mariadal
Hoevenen Gemeentelijke Basisschool "De Rekke"
Hoevenen Sint Calasanz
Hofstade-Aalst Gemeentelijke Basisschool
Hombeek Sint Maartenschool
Hoogstraten Gemeentelijke Gemengde Basisschool NEW !
Hoogstraten IKO, Academie voor Beeldende Kunsten Hoogstraten
Hoogstraten Instituut Spijker
Hoogstraten Klein Seminarie
Hoogstraten Vrij Technisch Instituut Spijker
Houtem Vrije basisschool
Houthalen De Griffel
Houthalen Filip Neri Middenschool
Houthalen Savioschool
Houthalen Sint-Pauluscollege
Houthalen-Helchteren de Biekorf
Hove 't Groen Schooltje
Hulsthout Gemeentelijke Basisschool
030203 030221 030301 030315 030328 030402 030507 030727 030911 031010 031029 031129 040111 040228 040415

... zie verder scholen: I - Z    ( van Ieper tot Zwijndrecht )


... zie ook onderwijs, universiteiten, hogescholen, educatieve software

naar pagina-top naar alle rubrieken
A-Z Startpagina
Gebroken link? Mailen aan webmaster aub
Uw homepagina aanmelden
Gratis zoekertje plaatsen

©2001-2010 a-z.be | disclaimer | privacybeleid